Головна » 2018 » Березень » 19 » Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму
Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму
2 квітня - Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму (World Autism Awareness Day), що встановлений резолюцією Генеральної асамблеї ООН 2007 року і відзначається щорічно. Щоб підтримати людей з аутизмом в цей день можна зробити наступне:
- 2-го квітня одягти щось із одягу або аксесуарів блакитного або синього кольорів;
- Фотографувати та опублікувати фото на своїй сторінці в соцмережах з хештегом # 2 квітня
- Підсвічувати свою аватарку у фейсбук голубим кольором за допомогою додатку https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=990285571119849&id=473434006138344
- Прийти на флешмоб 1 квітня з 12 до 15 на Арт-майдан пр.Поштовий (біля театру ім Т.Г.Шевченка);
- Підтримувати організації, які допомагають дітям з аутизмом та їх сім’ям.

Громадська організація «Асоціація допомоги людям з розладами спектру аутизму –КР» пропонує підтримати акцію приурочену до Всесвітнього дня поширення інформації про проблему аутизму, та допомогти наблизити людей з аутизмом до соціуму, запропонувавши та втіливши креативні та цікаві ідеї щодо  поширення інформації про проблему аутизму.

Акцію заплановано на   1 квітня 2018 року з  12.00 до 15.00 на Арт-майдані (Центрально-Міський район, пр. Поштовий, біля міського театру драми та музичної комедії імені Т. Г. Шевченко). В рамках акції заплановано флешмоб під назвою «Аутизм – це бути іншим, але не бути чужим» на підтримку людей з аутизмом. Буде вироблено інсталяцію з повітряних кульок у вигляді блакитного пазла ( пазл є символом людини з аутизмом). Активісти і волонтери роздаватимуть інформаційні флаєри, пряники та цукерки з атрибутикою заходу. Гостей заходу розважатимуть колективи гімнастів, танцівників та барабанщиць. Дітей розважатимуть аніматори, а також плануються майстер-класи з рукоділля та інше. Кожен бажаючий зможе висловити  свою підтримку,  залишивши відбиток своєї руки на загальному панно  з атрибутикою заходу, зробити цікаве фото в облаштованих фотозонах.
Переглядів: 100 | Додав: admin4 | Рейтинг: 5.0/1