Головна » 2019 » Січень » 14 » Термінова допомога
Термінова допомога

Шановні батьки, колеги та відвідувачі сайту!

Ми звертаємось до Вас за для підтримки двох чудових дівчат, учениць Криворізької школи № 72

Бєрмєлєєва Катерина, учениця 11 класу. На данний момент за результатами гістологічних досліджень був встановлений страшний діагноз - пухлина, що характерна для метастазів по типу назофаренгальної недиференційованої карциоми (назофаренгальна карциома). Цей вид пухлин дуже рідкісний і українські лікарі майже не мали справи з подібними випадками. Більше того,  для проведення операції потрібне спеціальне обладнання (гамма-промені) ,якого в нашій країні немає. Сім'ї Катюши дуже потрібна допомога. Кожна гривня є для них дуже важливою.

Ми закликаємо не бути байдужими і допомогти врятувати життя цій юній дівчинці.

Додаткову інформацію ви можете дізнатися у мами Катрусі - Філіпової Анни.

Телефон - (067)771-10-43

Відправити допомогу можна на картку Приватбанку: 5168 7427 2525 3169.

Отримувач - Бєрмєлєєв Сергій Вікторович

Ще одній маленькій крихітці потрібна допомога. Аліна - це маленьке сонечко, яке навчається в 1 класі. Ця дівчинка тільки починає свою дорогу життя. Але її сім'ю спіткало велике горе. Перед Новим Роком дівчинці поставили страшний діагноз - лімфобластний лейкоз (лейхемія). Алінка розпочала лікування, але в її сім'ї коштів вистачає. Дівчинку виховує одна мати, яка має ще двох чудових доньок. Лікування вже розпочато в Києві та коштує дуже дорого. Алінці, крім ліків, потрібні донори концентрата тромбоцитів (здорові чоловіки з групою крові В ІІІ+), а також донори плазми крові і еритроцитів.

Ми звертаємось до всіх небайдужих допомогти в цій битві за життя, щоб для цієї маленької квіточки пролунав ще не один шкільний дзвоник. Потрібна будь-яка допомога.

Додаткову інформацію ви можете дізнатися у мами Аліни - Салійчук Ольги Леонідівни

Телефон - (067)82-92-124

Відправити допомогу можна на картку Приватбанку: 5168 7573 8928 7055.

Переглядів: 76 | Додав: admin4 | Рейтинг: 0.0/0