Головна » 2018 » Жовтень » 6 » РЕЗУЛЬТАТИ ТА НАГОРОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ"
РЕЗУЛЬТАТИ ТА НАГОРОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ"

Відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет», у якому мали змогу взяти участь учні 1-11 класів. Головна мета конкурсу — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті; допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше. В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет. Незалежно від результатів конкурсу, кожен учасник отримав електронний сертифікат про участь, а переможці були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Результати конкурсу наступні: диплом І ступеня отримало 97 учнів, диплом ІІ ступеня – 88 учнів, диплом ІІІ ступеня – 58 учнів, сертифікат учасника – 80 учнів. Не залишилися без уваги вчителі. Кожен вчитель, чиї учні взяли участь у конкурсі, отримав подяку.

Переглядів: 94 | Додав: scola72 | Рейтинг: 3.0/1