Головна » 2018 » Січень » 23 » РЕКОМЕНДАЦІЇ
РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо основних заходів з попередження

і розповсюдження захворювання на кір

Керівникам закладів освіти:

1. Розробити та затвердити заходи щодо проведення інформаційної роботи серед учасників НВП з питань запобігання розповсюдження вірусу кору.
  2. Забезпечити щоденний моніторинг щодо відвідування учнями, вихованцями навчальних занять, аналізувати причини їх відсутності.
  3. Розглянути на нарадах питання щодо організації просвітницько-профілактичної роботи стосовно запобігання захворюваності на кір.
  4. Дотримуватися виконання вимог санітарного законодавства у закладі.
  5. Провести бесіди з учасниками НВП щодо безпеки життєдіяльності та виконання правил санітарно-гігієнічних вимог.
  6. Поновити інформаційні куточки з питань запобігання розповсюдження масового поширення кору, дотримання правил особистої гігієни.
  7. Забезпечити інформування працівників, батьківської громадськості, учнів про здійснення заходів щодо виникнення інформаційних хвороб, проведення вакцинації проти кору.
  8. Систематично проводити провітрювання приміщень закладів (ДНЗ 0 не менше 3 разів на день, класів у ЗНЗ – на кожній перерві. Тривалість провітрювань – 8-10 хвилин.
  9. Здійснювати вологе прибирання усіх приміщень двічі на день із застосуванням дезінфікуючих засобів.
  10. Здійснювати раннє виявлення хворих дітей.
  11. Не допускати хворих дітей, виявлених під час прийому в колектив, а того, хто захворів протягом дня  – розміщувати в ізоляторі до приходу батьків.
  12. Не допускати персонал з ознаками кору до роботи в закладі.
  13. Обмежити проведення масових заходів в період епідемії кору.
Переглядів: 49 | Додав: admin4 | Рейтинг: 5.0/1