Головна » 2018 » Березень » 7 » Профілактична робота з безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу
09:28
Профілактична робота з безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу

Перед довготривалими вихідними просимо Вас провести профілактичну роботу з безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу (з фіксацією у відповідних журналах та інформування через сайт закладу) з обов’язковим включенням наступних питань.

Безпека дорожнього руху: правила поведінки на дорогах, залізниці, у транспортних засобах, рух тротуарами та пішохідними доріжками, рух за відсутності пішохідних доріжок чи тротуарів, перехід проїжджої частини вулиць рух дорогою (вулицею), а також на санях, поведінка у залізничному транспорті та поблизу залізничних колій, перебування у транспортних засобах (річковий, автомобільний, міський електротранспорт, метро).

Пожежна безпека: використання електроприладів у побуті, поводження з сірниками та запальничками, правила поведінки під час пожежі.

Поведінка у громадських місцях: перебування в громадських місцях, участь у масових заходах, перебування на дитячих майданчиках.

Безпека у побуті: правила користування газовими приладами, правила користування електроприладами, дії у разі виявлення незнайомих предметів та небезпечних речовин, правила поведінки з незнайомими людьми.

Поведінка під час екскурсій, походів: добір одягу і взуття (взимку), поведінка під час несприятливих погодних явищ (заметілі, холоду, ожеледиці, бурульки), поведінка у надзвичайних ситуаціях.

Поведінка на водних об’єктах: небезпечність ігор поблизу водних об’єктів взимку, небезпека на льоду (тонкий лід).

Поведінка за екстремальних ситуаціях: аварійні ситуації, пожежі, надзвичайні ситуації природного характеру (землетруси, заметілі, ожеледиця тощо) .

Надання першої допомоги у разі настання нещасного випадку: правила поведінки, перша допомога.

Переглядів: 95 | Додав: admin4 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]