Головна » 2018 » Лютий » 16 » Прийом документів для отримання часткової компенсації
11:06
Прийом документів для отримання часткової компенсації

У місті триває прийом документів для отримання часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення.

 

У місті триває прийом документів для отримання часткової компенсації  вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення.

Оформити цей вид допомоги просто і доступно.

Для цього розгорнуто 50 стаціонарних прийомних пунктів. Знайти їх адреси можна на офіційному сайті виконкому Криворізької міської ради (http://kr.gov.ua/ua/news/pg/20218230502610_n/)  або веб-порталі «Криворізький ресурсний центр»  (https://krmisto.gov.ua/ua/articles/aid/civil_help.html)

Прийом документів на компенсацію проводиться і у мобільному офісі. Із графіком його роботи на лютий 2018 року можна ознайомитися на офіційному сайті виконкому Криворізької міської ради:

http://kr.gov.ua/ua/news/pg/310118334244374_n/.

Для громадян, обмеженим у пересуванні, оформити виплату часткової компенсації можна скориставшись сервісом «Мобільний кейс», замовивши послугу одним із способів:

-   за телефоном «гарячої лінії» 0-800-500-459;

-  шляхом звернення до адміністратора Центру адміністративних послуг «Віза» в усній або письмовій формі;

- на сайті виконкому Криворізької міської ради (http://kr.gov.ua/ua/) чи веб-порталі «Криворізький ресурсний центр» (https://krmisto.gov.ua/ua/) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза» цілодобово;

- у вигляді електронного звернення на електронну адресу viza@kr.gov.ua цілодобово.

Станом на 09.02.2018 прийнято документів та внесено до бази даних отримувачів допомоги більше 22 тисяч заявників.

Нагадуємо, що прийом документів здійснюватиметься до 1 грудня поточного року, міською радою виділено достатньо коштів на ці цілі.

А також наголошуємо, що громадяни особисто обирають вид комунальної послуги - теплопостачання або водопостачання та водовідведення, за яку мають намір отримати компенсацію.

Переглядів: 87 | Додав: admin4 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]