Головна » 2018 » Березень » 22 » Година Землі 2018
Година Землі 2018

За ініціативи природоохоронної громадської організації Всесвітнього фонду природи (WWF) та підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України у суботу 24 березня 2018 року о 20.30 проходитиме всесвітня кампанія Година Землі 2018, яка передбачає вимкнення світла на одну годину щоб привернути увагу до проблеми зміни клімату та необхідності об’єднання дій для збереження природи нашої Планети. Тема цьогорічної кампанії «Злови зв’язок з Землею» - підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити.

Учні та педагогічний колектив закладу долучилися до акції "Година Землі", з метою:

- привернути увагу учнів до проблем використання енергії, економії енергії і енергоресурсів, охорони навколишнього середовища;

- створити мотивації для зберігання ресурсів та енергії;

- стимулювати інтерес до наукових досліджень і практичного застосування знань, отриманих в школі;

- виховувати екологічну свідомість;

Переглядів: 126 | Додав: admin4 | Рейтинг: 0.0/0