Головна » 2018 » Лютий » 16


У місті триває прийом документів для отримання часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення.

 

У місті триває прийом документів для отримання часткової компенсації  вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення.

Оформити цей вид допомоги просто і доступно.

Для цього розгорнуто 50 стаціонарних прийомних пунктів. Знайти їх адреси можна на офіційному сайті виконкому Криворізької міської ради (http://kr.gov.ua/ua/news/pg/20218230502610_n/)  або веб-порталі «Криворізький ресурсний центр»  (https://krmisto.gov.ua/ua/articles/aid/civil_help.html)

Прийом документів на компенсацію проводиться і у мобільному офісі. Із графіком його роботи на лютий 2018 року можна ознайомитися на офіційному сайті виконкому Криворізь ... Читати далі »

Додав: admin4 ¦ Переглядів: 132 ¦ Дата: 16.02.2018 ¦ Коментарі (0)


У Кривому Розі відкрили перший на Дніпропетровщині Центр допомоги жінкам, постраждалим від домашнього насильства

 «З надією в майбутнє» - так називається Центр допомоги жінкам, який почав свою роботу в Кривому Розі. «Ми впроваджуємо європейський досвід щодо вирішення соціальних проблем», - сказав мер Юрій Вілкул. Центр відкрито в рамках реалізації спільного проекту міста з Фондом народонаселення ООН та німецьким фондом GIZ.

«В Україні поки існувало всього два таких центра - у Бердянську та Харкові. І тепер третій - у Кривому Розі. Головне завдання - допомогти жінкам, надати їм юридичну і психологічну підтримку, а також налагодити відносини в їх сім'ях», - сказала голова міського комітету у справах сім'ї та молоді Світлана Лавренко.

За завданням міського голови було виділено приміщення для Центру, фонд GIZ виконав капітальний ремон ... Читати далі »

Додав: admin4 ¦ Переглядів: 163 ¦ Дата: 16.02.2018 ¦ Коментарі (0)