РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ НА І ЕТАПІ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ ОБЛАНОЇ ПРОБЛЕМИ„ОСВІТНІ СТРАТЕГІЇ СОЦІАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА”

2017-2018 рр.

Методичні рекомендації щодо вивчення навчальних дисциплін 2017-2018рр.

18 серпня 2017 року о 10:30 Освітній портал “Педагогічна преса”Онлайн. 18 серпня – Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників за участі Володимира Гройсмана та Лілії Гриневич

Вебінари ДОІППО_2017 Реглемент роботи секційних  засідань (вебінарів)  керівників МО у 2017р. (21 - 23  серпня  2017р.)

Програма проведення веб-конференцій Національної академії педагогічних наук України до нового навчального року

Методичні рекомендації щодо вивчення навчальних дисциплін 2016-2017рр.

Початкова школа:

Українська мова. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи(ОНОВЛЕНО)

Літературне читання. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 2 - 4 класи (ОНОВЛЕНО)

Українська мова (для шкіл з навчанням російською мовою). Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи

Математика. Навчальна програмаr для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класів (ОНОВЛЕНО)

Інформатика. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 2-4 класів (ОНОВЛЕНО)

Природознавство. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО)

Я у світі. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 3 - 4 класи (ОНОВЛЕНО)

Русский язык. Учебная программа для общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения 1-4 классы

Основи здоров'я. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО)

Фізична культура. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО)

Мистецтво. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО)

Образотворче мистецтво. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО)

Музичне мистецтво. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО)

Іноземні мови. Навчальні програми для 1—4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та спеціалізованих шкіл (ОНОВЛЕНО)

Трудове навчання. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО)

Середня школа

Українська мова для 5-9 класів з українською мовою навчання

Українська мова для 5-12 класів з українською мовою навчання

Українська література для загальноосвітніх навчальних закладів (5–9 класи)

Українська література для загальноосвітніх навчальних закладів (5–12 класи)

Зарубіжна література програма для загальноосвітніх навчальних закладів 5–9 класи

Іноземні мови для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Мистецтво програма для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Математика програма для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Інформатики для учнів 5-9 класів

Інформатика (5-9 кл.), для учнів які вивчали у 2-4 кл.

Основи здоров'я для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Трудове навчання для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Технічна творчість для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів: Географія. 6 - 9 класи