Прагніть залишитися на сторінках історії нашої школи!

Вітаємо переможців

Нечепуренко Артем, учень 10 класу, 2 місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України у номінації "Історія України".

Хорохоріна Анна, учениця 11 класу, 3 місце в районному етапі обласного конкурсу юних художників, літераторів, композиторів "Собори наших душ" в номінації "Література", жанр "Проза".

Арнаутова Юлія, учениця 11 класу, переможець міського конкурсу новорічної анімації та мультиплікації "Новорічні дива" у номінації "Зимовий драйв".

Лаба Анастасія, учениця 9-Б класу, 1 місце у заочному відкритому творчому конкурсі ялинкових прикрас "Новорічна казка" (номінації "Новорічна іграшка")

Козир Катерина, учениця 7-Б класу, 3 місце у заочному відкритому творчому конкурсі ялинкових прикрас "Новорічна казка" (номінації "Новорічна іграшка")

Вітаємо Антоненко Єлизавету, Шейко Єлизавту, Хомич Анастасію за перемогу у конкурсі ОТМ та ДВМ