Увага! До відома випускників!  

Зверніть увагу!

 

Пробне ЗНО-2019

Об'ява: "Нагадуемо, що реєстрація для участі в пробному ЗНО буде проходити на сайті ДнРЦОЯО

http://dneprtest.dp.ua/cms/index.php 

з 08 до 31 січня 2019 року. Вартість пробного ЗНО становить 136,50".

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (пробне ЗНО, пробне тестування) є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне тестування є платною послугою* для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб.

Порядок проведення пробного ЗНО регламентовано Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 за № 1277, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за № 9/28139)Вимогами щодо особливостей реєстрації для участі в пробному ЗНО у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році та Порядком проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2019:

16 березня (субота)

Українська мова і література

23 березня (субота)

Історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови

Увага! Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім в один і той же час на кількох тестуваннях.

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧАС І МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО (ЗАПРОШЕННЯ) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (-вань), буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО до 25.02.2019.

У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск учасників до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

– паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу;

– запрошення для участі в пробному ЗНО.

 

ДЛЯ ОТРИМАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОБНОГО ЗНО**** кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» (буде розміщено в «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО») у такі терміни:

16–18 березня (українська мова і література);

23–25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Правильні відповіді до завдань пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників в такий термін: з української мови і літератури — 19 березня, з інших предметів — 26 березня.

Результати пробного тестування буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

****Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

https://dneprtest.dp.ua/docs/2019/pdf/algoritm_reestr_probnoe2019.pdf

ЗНО-2019

                                                                                                             

                                                                                                         

 

1. Предмети ЗНО

ЗНО у 2019 році буде проведено з 11 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

2. Терміни реєстрації для участі в ЗНО

Реєстрація триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. 
Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

3. Можлива кількість тестувань для учасників

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

4. Календар ЗНО

Математика – 21 травня.

Української мова і література – 23 травня.

Іспанська, німецька, французька мови – 27 травня.

Англійська мова — 28 травня.

Фізика – 30 травня.

Історія України – 4 червня.

Біологія – 6 червня.

Географія – 11 червня.

Хімія – 13 червня.

5. Сертифікаційні роботи

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

6. Особливості ЗНО з іноземної мови

У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат ЗНО з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за ДПА, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

7. ЗНО та ДПА

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати ДПА для випускників старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року:

– українська мова і література (українська мова);

– математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття);

– один предмет із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мови) за вибором учасника.

Учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язково проходитимуть ДПА у формі ЗНО з двох предметів: з української мови і математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (за вибором учня).

8. Мова тестів

За запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.

9. Запрошення-перепустки

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

10. Терміни оголошення результатів ЗНО

Результати ЗНО з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології – до 20 червня, з історії України, географії, хімії – до 25 червня.

11. Інклюзивний компонент

У 2019 році особи з порушеннями зору матимуть можливість пройти ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України та біології (сертифікаційні роботи будуть надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля).

Крім цього, 2019 року пройде апробація технології проведення ЗНО для осіб із глибокими порушеннями зору, яка передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів для сліпих і слабозорих людей. Апробація відбудеться під час додаткової сесії ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України та біології.

 

НЕОБХІДНИЙ ЕЛЕМЕНТ МАЙБУТНЬОГО!

ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТТЯ ЗНО. Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) – це оцінювання результатів навчання, здобутих особою на певному рівні освіти, що проводиться спеціально уповноваженою державою установою (організацією).

МЕТА ЗНО. Зовнішнє незалежне оцінювання проводиться з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

ФІНАНСУВАННЯ ЗНО. Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання здійснюється за кошти державного бюджету та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗНО-2019

Предмети ЗНО

 

УЧАСНИКИ ЗНО. Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні може взяти особа, яка є випускником навчального закладу системи загальної середньої освіти або має певний освітній рівень і зареєструвалася для проходження ЗНО в установленому порядку.

Випускники старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року

Учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти

Випускники минулих років (особи, які вже мають повну загальну середню освіту та планують вступати до закладів вищої освіти)

ПОСЛІДОВНІСТЬ ДІЙ УЧАСНИКІВ ЗНО

1. ВИЗНАЧИТИСЯ З ПРЕДМЕТАМИ ДПА та з тим, які саме предмети потрібні для вступу до обраного закладу вищої освіти на ту чи іншу спеціальність (якщо є мета вступати до закладу вищої освіти).

1. ВИЗНАЧИТИСЯ З ТИМ, ЯКІ САМЕ ПРЕДМЕТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ВСТУПУ ДО ОБРАНОГО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ на ту чи іншу спеціальність.

 


 

УВАГА! РАДИМО ВСІМ МАЙБУТНІМ УЧАСНИКАМ ЗНО (учням 10-х, 11-х класів, випускникам ПТНЗ, студентам ЗВО І-ІІ рівнів акредитації, випускникам минулих років) УЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОБНОМУ ТЕСТУВАННІ! Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення майбутніх учасників зовнішнього оцінювання з процедурою проведення тестування, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Участь у пробному ЗНО є добровільною. Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 8 січня та триватиме до 31 січня 2019 року. Участь у пробному ЗНО є платною. Дізнатись більше…


2. ОЗНАЙОМИТИСЯ З УМОВАМИ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2019. Наприкінці січня 2019 року потрібно завітати на сайт Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – ДпРЦОЯО) www.dneprtest.dp.ua. Усю необхідну інформацію стосовно ЗНО також можна отримати у соціальній мережі «Facebook» «Дніпропетровський РЦОЯО».


3. ПІДГОТУВАТИ КОМПЛЕКТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ. Потрібно після 5 лютого 2019 року ввести реєстраційні дані до спеціальної реєстраційної форми на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua або на нашому сайті (www.dneprtest.dp.ua) та сформувати комплект реєстраційних документів.

Випускники старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року

Учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти

Випускники минулих років (особи, які вже мають повну загальну середню освіту та планують вступати до закладів вищої освіти)

У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації мають можливість звернутися до закладу освіти, в якому здобувають у поточному навчальному році повну загальну середню освіту або до пункту реєстрації* (термін реєстрації з 5 лютого до 18 березня 2019 року, термін перереєстрації з 5 лютого до 25 березня 2019 року).

У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації мають можливість звернутися до пункту реєстрації* (термін реєстрації/перереєстрації з 5 лютого до 25 березня 2019 року).


*Перелік пунктів реєстрації учасників ЗНО оприлюднено на нашому сайті. Докладніше...


4. У ВСТАНОВЛЕНІ ТЕРМІНИ НАДІСЛАТИ КОМПЛЕКТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ ДО ДПРЦОЯО

Випускники старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року

Учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти

Випускники минулих років (особи, які вже мають повну загальну середню освіту та планують вступати до закладів вищої освіти)

Віддають комплект реєстраційних документів відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у закладі освіти, який вони закінчують. Відповідальний надсилає поштою або передає нарочно у встановлені терміни до регіонального центру комплекти реєстраційних документів.

Самостійно надсилають до ДпРЦОЯО комплект реєстраційних документів рекомендованим листом у встановлені терміни.


5. ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ ЗНО-2019 (далі – Сертифікат). Сертифікат є надзвичайно важливим документом, який підтверджує факт реєстрації для участі в ЗНО та виконує разом з іншими документами функцію перепустки до пунктів проведення ЗНО, у ньому проставляють відмітки про проходження тестувань.

Випускники старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року

Учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти

Випускники минулих років (особи, які вже мають повну загальну середню освіту та планують вступати до закладів вищої освіти)

Отримують Сертифікат за адресою закладу освіти, де вони навчаються.

Отримують Сертифікат за адресою, яку вони вказали під час реєстрації.


УВАГА! Для кожного зареєстрованого абітурієнта на сайті УЦОЯО створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюватиметься за номером Сертифіката та PIN – кодом, указаним у ньому


6. ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ. Інформацію про місце, дату та час проведення ЗНО зазначено в запрошенні-перепустці. Запрошення-перепустка НЕ надсилатиметься поштою. На початку травня її необхідно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки.


7. ПРОЙТИ ЗНО. Уважно прочитати запрошення-перепустку. Для того, щоб запобігти запізненню в день тестування, необхідно заздалегідь ознайомитися з маршрутами проїзду до пунктів тестування та передбачити додатковий час на випадок проблем із транспортом та заторів на дорогах. Календар ЗНО


8. ОТРИМАТИ РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО. Результати ЗНО зазначаються в Інформаційній картці, що є додатком до Сертифіката. Після оголошення результатів з усіх предметів, із яких було пройдено тестування, потрібно роздрукувати з інформаційної сторінки Інформаційну картку та долучити її до Сертифіката.

Випускники старшої школи закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2019 року

Випускники минулих років (особи, які вже мають повну загальну середню освіту та планують вступати до закладів вищої освіти)

Отримують атестат та мають можливість вступати до закладів вищої освіти, використовуючи результати ЗНО

Мають можливість вступати до закладів вищої освіти, використовуючи результати ЗНО


 

9. ПОДАЙТЕ ДОКУМЕНТИ ДО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ (ЗВО).

Основні моменти пов’язані з ЗНО (вступ на перший курс для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного‚ фармацевтичного або ветеринарного спрямувань, денна форма):

1) абітурієнти матимуть можливість подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення, але не більше ніж із чотирьох спеціальностей. Подання заяв на контрактні конкурсні пропозиції обмежуватися не буде;

2) у 2019 році приймаються Сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Якщо як конкурсний предмет у ЗВО буде встановлено іноземну мову, вступник матиме право подавати оцінку із Сертифікатів 2018 та 2019 років з однієї з іноземних мов на власний розсуд;

3) для конкурсного відбору осіб, які на основі повної середньої освіти вступають на перший курс, зараховуватимуться результати ЗНО з трьох конкурсних предметів, молодшого бакалавра – з двох конкурсних предметів;

4) заклади вищої освіти матимуть право самостійно визначати мінімальне значення кількості балів із вступних випробувань, з якими вступник допускатиметься до участі в конкурсі. Але мінімальні значення кількості балів із вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти не можуть бути встановлені менше 150 балів для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» з другого та третього конкурсних предметів. Також конкурсний бал не може бути менше 130 балів для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» та для бакалаврських спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування» і «Міжнародні відносини».

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році, в залежності від спеціальності, обраної абітурієнтом.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2019

Підготовка до ЗНО-2019

https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=650